Гордост за нашето училище!

На 20 и 28.04.2026 година се проведе Градското първенство по лека атлетика.
Двата ни отбора по лека атлетика се представиха блестящо на градското първенство, част от ученическите игри!
Отборно класиране – момичета:
1. място за град София!


Момичета:
* Елена Комитска – 100 м., скок височина, сребърен медал;
щафета 4х100 м., златен медал
* Леда Стоянова – 100 м., 400 м., златен медал щафета 4х100 м.
* Борислава Станасова – 100 м., скок височина, златен медал щафета 4х100 м.
* Ая Джурова – 400 м., скок дължина
* Кая Арнаудова – тласкане на гюле; сребърен медал
* Моника Златанова – скок дължина
* Стояна Франчаскели – златен медал
щафета 4х100 м.

Момчета:
* Стефан Спасов – 100 м. бронзов медал;
скок височина сребърен медал; щафета 4х100 м. сребърен медал
* Саша Велчев – скок височина, тласкане на гюле сребърен медал;
щафета 4х100 м. сребърен медал
* Данаил Ковачев – скок дължина, щафета 4х100 м. сребърен медал
* Йордан Попов – 100 м, скок дължина, щафета 4х100 м. сребърен медал
* Николай Каунджиев – 400 м., 800 м.
* Борис Йосифов – тласкане на гюле
* Веселин Попов – 400 м.
* Адриан Томов

Отборно класиране при момчетата – 4. място

Всички състезатели допринесоха с точки за отборното класиране и донесоха огромна радост на своя треньор Силвия Киневска.

Очакваме още много поводи за гордост и бъдещи победи!